Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/recruiter/re-cruiter.eu-ai4k/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1321

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/klient.dhosting.pl/recruiter/re-cruiter.eu-ai4k/public_html/wp-content/plugins/booked/booked.php on line 372
Kadra Ogrodnicza – Re-Cruiter | Agencja Pracy

Kadra Ogrodnicza

Nasze doświadczenie idzie w parze z nutą zmysłu artystycznego, sumienności, oraz sercem wkładanym w każde zlecenie. Ogrody to nasza pasja – więc nie jest do końca pewne, czy wkładamy w to więcej ciężkiej pracy, niż czerpiemy przyjemności z powierzonych zleceń od naszych klientów.

Wielu z naszych klientów, którzy zdecydowali się na założenie ogrodu przez naszą firmę, również decydują się na stałą, lub okresową pielęgnację ogrodu.

Nasze usługi koszenia trawników wykonujemy, zarówno na średnich, jak i dużych obszarach. Zajmujemy się pielęgnacją zieleni na zlecenie wielu wspólnot mieszkaniowych na terenie Warszawy.