fbpx O firmie – Re-Cruiter | Agencja Pracy

Oferujemy usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi outsourcingowe na terenie całego kraju od 2016 roku. Strategią Naszej firmy jest dostarczanie Kontrahentom, wyspecjalizowanych i doświadczonych Pracowników do świadczenia profesjonalnej obsługi w szerokim zakresie.

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z Naszych usług?

Benefity

Jednymi z wielu benefitów płynących z Naszej strony są:

  • Minimalizacja kosztów - główny cel, na którym najbardziej zależy zleceniodawcom.
  • Oszczędność czasu - proces rekrutacji wykwalifikowanych pracowników zostaw Nam!
  • Poprawa jakości usług – możliwość skorzystania z najnowszych technologii oraz doświadczeniu i cennej wiedzy.

Jak my działamy

first-icon

Nasze rozwiązania są indywidualnie dopasowane do potrzeb danego Klienta. Wszelkie działania podejmowane są w oparciu o analizę potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa.

first-icon

Outsourcing pracowniczy z pomocą Naszej firmy jest szansą na rozwój! Korzystając z usług outsourcingowych firmy Re-Cruiter mogą Państwo zauważyć wysoki poziom świadczonych usług, który jest stale podnoszony.

first-icon

Naszym celem jest Państwa zaufanie oraz satysfakcja z poziomu świadczenia usług na wysokim poziomie.

Poznaj nasz zespół

Petro Didek

Prezes Zarządu petro.didek@re-cruiter.eu

Anna Tereszczenko

Prezes Zarządu anna.tereszczenko@re-cruiter.eu

Andrii Rudyk

Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi andrii.rudyk@re-cruiter.eu

Agnieszka Walo

Zastępca Dyrektora agnieszka.walo@re-cruiter.eu

Volodymyr Chaban

Manager ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi volodymyr.chaban@re-cruiter.eu

Margaryta Perepolkina

Manager ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi margaryta.perepolkina@re-cruiter.eu

Serhii Samoliuk

Specjalista ds. Legalizacji Zatrudnienia Cudzoziemców serhii.samoliuk@re-cruiter.eu

Marta Żwawa

Specjalista ds. Legalizacji Zatrudnienia Cudzoziemców marta.zwawa@re-cruiter.eu

Leonard Bałajewicz

Przedstawiciel Handlowy l.balajewicz@re-cruiter.eu

Patryk Żelazo

Przedstawiciel Handlowy p.zelazo@re-cruiter.eu

Volodymyr Yukhno

Manager ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi volodymyr.yukhno@re-cruiter.eu

Volodymyr Sobchuk

Młodszy Manager ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi volodymyr.sobchuk@re-cruiter.eu