fbpx

Працевлаштування під час пандемії COVID-19

Спалах пандемії COVID-19 та пов’язана з нею локдаун викликали глобальну кризу та сильно вдарили по економіці більшості країн світу, поставивши компанії та організації перед небувалими проблемами.  Зокрема відділ кадрів (Human Resources) в кожній компанії повинен був продемонструвати максимальну гнучкість та креативність, щоб відповісти на виклики коронавірусу. Найм нових співробітників та організація роботи різко змінили свій характер. В даний час ситуація на ринку продовжує динамічно змінюватись, і важко сказати, як вона виглядатиме в найближчі місяці. Як можна допомогти HR-відділам в їх діяльності? Відповіддю на це запитання можуть бути послуги, які набирають популярність в Польщі: це лізинг та аутсорсинг працівників.

Вплив коронавірусу на HR

Пандемія COVID-19 поставила непрості завдання перед кадровим відділом.  В першу чергу змін зазнала організація роботи. Згідно з опитуванням, проведеним «Конфедерацією Левіатан», 88%  підприємств запровадили віддалену роботу під час пандемії. Ще одним важливим аспектом було забезпечення безпеки на робочому місці. Крім того, саме відділ кадрів повинен був приймати непрості рішення щодо припинення найму працівників, скорочення заробітної плати та кількості робочих годин. Багато компаній змушені були розірвати контракти з деякими співробітниками. Ситуація в сфері HR також відображається на зниженні обороту компаній, що входять до складу Польського HR Forum (PFHR), найвпливовішої організації в цій галузі. У другому кварталі 2020 року обіг даної групи знизився на 30% р/р, до рівня 585 млн. злотих. Цікаво, що за той же період, оборот компаній PFHR, що займаються аутсорсингом працівників, знизився всього на 4% р/р (до 215 млн. злотих). Це може вказувати на правильність рішень щодо ринкових змін та нових викликів.

Труднощі з наймом нових працівників

В даний час ситуація з пандемією стабілізується, а компанії знову починають шукати працівників. Однак працевлаштування під час пандемії ускладнено через постійні обмеження та санітарні правила, обмеження на пересування між країнами та юридичні питання, такі як легалізація перебування та роботи іноземних робітників, отримання необхідних договорів і сертифікатів. Такі проблеми можна помітити в будівельній галузі, де одним з факторів, що знижують ефективність компаній, є недобір субпідрядниками  працівників з-за східного кордону. Цей аспект також важливий для галузей, які планують збільшити зайнятість найближчим часом. Серед них – сфера громадського харчування та виробництва, а також сфера послуг.  Проблеми з працевлаштуванням також пов’язані із залученням нових працівників, так як частина людей працює віддалено. Більшість компаній хочуть, щоб ротація кадрів була якомога нижчою, але це неможливо через реалії пандемії (наприклад, тривалі лікарняні або обов’язкові відпустки). Крім того, HR-відділи зосереджені на підтримці та поліпшенні нових методів роботи та їх організації. Щоб покращити роботу вашого відділу кадрів, ви можете розглянути варіанти лізингу або аутсорсингу працівників.

Що таке аутсорсинг та лізинг працівників?

Лізинг співробітників полягає в наймі співробітників з певною кваліфікацією через агентство тимчасового найму, яке наймає, а потім делегує співробітників для роботи в компанії, що придбала лізингові послуги. Робочий час працівника обговорюється в контракті та може бути короткостроковим або довгостроковим. Аутсорсинг працівників відрізняється тим, що компанія, яка користується даною послугою, передає на аутсорсинг певні завдання співробітникам зовнішньої організації.

В чому полягає актуальність лізингу та аутсорсингу працівників під час пандемії?

По-перше, таке рішення – відмінний спосіб оптимізувати витрати на найм працівників, а в епоху коронавірусу будь-яка додаткова економія на вагу золота. Агентство або зовнішня організація, яка займається наймом та аутсорсингом працівників, відбирає співробітників відповідно до критеріїв, встановлених компанією та, що дуже важливо, відповідає всім вимогам і правовим нормам, пов’язаних з наймом. В нинішній ситуаціє дуже важливим фактором є можливість замінити працівника у випадку хвороби або непрацездатності. Також варто взяти до уваги високу гнучкість даного рішення – підписання договорів на короткі терміни не є проблемою, а фірма, що винаймає працівників, може звільнити тимчасового робітника до закінчення узгодженого терміну.

Оптимізація набору та управління персоналом – ключ до успіху

З впевненістю можна сказати, що коронавірус спричинив зміни в організації роботи та способах прийому на роботу нових робітників. Ми живемо в такий час, коли оптимізація різних процесів на підприємстві – ключ до поліпшення фінансових результатів та виживання на ринку. Набір нових співробітників може бути дуже складним, а якщо ви хочете зосередитись на веденні бізнесу та полегшити роботу відділу кадрів, то варто подумати про передачу певної зайнятості агентствам тимчасового працевлаштування. Висока якість послуг, що надається та чисельні переваги лізингу або аутсорсингу роблять дане рішення привабливою пропозицією для роботодавців з багатьох галузей.