fbpx

Аутсорсинг працівників – для чого він потрібен?

Аутсорсинг працівників – для чого він потрібен?

Аутсорсинг працівників стає невід’ємною частиною функціонування все більшого числа підприємств та вважається однією з ключових концепцій управління в сучасному світі. Поняття «аутсорсингу» походить з англійської мови «outside-resource-using», тобто передача певних функцій і завдань підприємства зовнішній організації. Згідно з цим визначенням, аутсорсинг працівників полягає в «наймі» співробітників. Такого працівника можна отримати двома способами: «позичити» в іншої компанії (кадрового агентсва) або скористатись послугами тільки аутсорсингової компанії. Підприємства обирають таке рішення не тільки з метою зниження витрат, але й для економії часу співробітників, поліпшення функціонування бізнесу та в перспективі – швидкого розвитку. З іншого боку, зростаюче число людей, найнятих агентствами тимчасового працевлаштування в Польщі, доводить великий потенціал цього ринку. Звіт Фонду Pro Progressio показує, що сегмент аутсорсингу за останні роки виріс на 18-20%. На це впливає збільшення зайнятості в даній сфері, а також появи на ринку нових центрів, що пропонують послуги аутсорсингу.

Галузі, які обирають аутсорсинг

Найчастіше обирають аутсорсинг компанії, в яких працює менше 50 чоловік. Їм вигідніше «найняти» фахівця, який спеціалізується на конкретній галузі та виконує свої обов’язки не тільки швидше, але й ефективніше, що покращує роботу підприємства. Завдяки цьому, співробітники компанії можуть зосередитись на тому, що в них виходить найкраще. Таке рішення дозволяє підприємцям оптимізувати всі процеси управління. Звіт KPMG показує, що до 65% компаній користуються аутсорсингом, а точніше, близько 40% невеликих компаній приймають рішення щодо послуг аутсорсингу. Основні переваги співпраці з аутсорсинговою компанією – підвищення ефективності роботи та отримання кваліфікованої допомоги.

Найпопулярніші послуги аутсорсингу

Найчастіше підприємства передають на аутсорсинг бухгалтерські, податкові та IT завдання. Будівельна, харчова, клінінгова та виробнича галузі також довіряють свої обов’язки аутсорсинговим компаніям. Величезний інтерес до окремих послуг можна відобразити у процентному відношенні центрів, що реалізують різні види процесів. Власний аналіз PalilZ і Hays Poland показує, що майже половина аутсорсингових компаній займається усіма видами розробки програмного забезпечення та IT-підтримкою. Крім того, понад 20% центрів пропонують комплексне обслуговування клієнтів або займаються фінансами та бухгалтерією зацікавленої компанії. З іншого боку, близько 10% центрів в Польщі займаються фінансовими послугами або підбором персоналу. Вони відповідають за ефективне управління людськими ресурсами в компанії та логістичні послуги, основна мета яких – ефективне управління ланцюгом поставок.

Переваги для підприємства

Вам цікаво, чи варто користуватись послугами аутсорсингових компаній? А може, в чому їх перевага? Це одне з багатьох питань, які задають собі підприємці. Одними з багатьох переваг аутсорсингу є:

  • Мінімізація витрат – основна ціль, яка найбільше турбує керівників. Дослідження Towers Perrin показує, що основним пріоритетом для більш ніж 35% компаній, які вирішили співпрацювати з аутсорсинговими центрами є економія коштів. Відсутність витрат з боку роботодавця, пов’язаних з працевлаштуванням, наприклад, таких як витрати на медичні огляди для нового співробітника, навчання з охорони праці та техніки безпеки, доводять привабливість такого рішення для підприємців. Крім того, компанія не несе витрати, пов’язані зі звільненням співробітників, щорічні медичні огляди та навчання звичайних працівників.
  • Економія часу – статистика показує, що чверть компаній найбільше піклується про цей аспект. Вже в процесі найму організація, яка вирішує співпрацювати з аутсорсинговою компанією, економить час, адже саме вони обирають людину, кваліфікація якої найкраще відповідає вимогам клієнта. Крім того, співробітникам не потрібно витрачати час на виконання завдань, на яких вони не спеціалізуються, та на які в них піде більше часу, ніж у професіоналів.
  • Підвищення якості послуг – завдяки доступу до багатьох професіоналів за відносно невеликі гроші (в порівнянні з наймом працівника) компанія може використовувати новітні технології, досвід та цінні знання, які поліпшать якість виконаних завдань.

Вказані переваги співпраці з аутсорсинговою компанією оптимізують управління підприємством та людськими ресурсами, спрощують організацію роботи та скорочують витрати на ведення бізнесу.

 

Місця для пошуку співробітників

Коли у вашої компанії є замовлення, яке потребує дуже багато часу та вимагає додаткової підготовки ваших співробітників, краще таку задачу довірити спеціалісту та передати завдання на аутсорсинг.

Пошук ідеального способу ведення бізнесу – невід’ємна частина функціонування підприємства. В умовах постійних політичних та соціальних змін середовища, неоціненною є допомога аутсорсингових компаній та кадрових агентств, завдяки яким підприємства мають можливість постійно розвиватись. Тому, займаючись бізнесом, варто поцікавитись послугами аутсорсингових центрів, де ви обов’язково знайдете фахівців в будь-якій сфері.