Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/recruiter/re-cruiter.eu-ai4k/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1321

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/klient.dhosting.pl/recruiter/re-cruiter.eu-ai4k/public_html/wp-content/plugins/booked/booked.php on line 372
Home 4-3 – Re-Cruiter | Agencja Pracy

Najlepsi pracownicy
tworzą wielkość firmy
Możesz spać spokojnie, zadbamy o
niezawodność rozwiązań dla Twojego biznesu
Niech Twoja
firma rośnie
Każdy skuteczny biznes zaczyna się
od zatrudnienia dobrych pracowników.
To oni przyciągają klientów, nigdy odwrotnie

Firma Re-Cruiter powstała w celu pomocy firmom, w których nie są obce sytuacje typu: Co zrobić, kiedy pojawiło się zlecenie, którego obecni pracownicy nie mogą zrealizować? Znowu pracownik jest chory, a jego obowiązki ktoś musi wykonać. Rekrutujesz nowych pracowników, ale proces ten trwa już za długo dla Ciebie. Jeśli chociaż w jednym przypadku odnajdujesz sytuację swojej firmy. Mamy dobre wiadomości, ponieważ takie sytuacje nie muszą mieć miejsca.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w zatrudnieniu pracowników i delegowaniu ich do pracy po całej Polsce.

Nasze rozwiązania są indywidualnie dopasowane do potrzeb danego Klienta. Wszelkie działania podejmowane są w oparciu o analizę potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Dużym atutem naszej firmy jest Administrowanie dokumentacją pracowniczą. Zajmujemy się naliczaniem pensji, sprawozdawczośćią do ZUSu oraz PUPu.

Klienci, którzy współpracują z nami odczuwają
  • Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników
  • Odciążenie działów personalnych
  • Brak kosztów rekrutacji i selekcji personelu
  • Brak obowiązków w kwestii: umów, ZUS, ubezpieczenia, wystawiania PIT, prowadzenie listy obecności, wypłat, badań lekarskich oraz BHP

Zobacz co jeszcze możemy zaproponować dla Twojej firmy

Re-Cruiter w liczbach

0
Pracowników
0
Obiektów
0
Miast po całej Polsce

Specjalizujemy się w:

Nam zaufali

Icon
Uniwersytet Warszawski
Icon
Perino
Icon
Amber Room
Icon
Leniwa Gospodyni
Icon
Consteel
Icon
Wizual Projekt
Icon
Wulkan
Icon
LOT
Icon
Galeria Północna
Icon
EY
Icon
Wars Sawa Junior
Icon
Hotel Regent
Icon
Mercure Hotels
Icon
Hotel Novotel Warszawa
Icon
Canal+
Icon
Koneser Centrum Praskie
Icon
Airbus
Icon
Agora SA
Icon
Warszawski Centrum Finansowe
Icon
Enel-Med
Icon
LUXMED
Icon
Medicover

“Firma Re-Cruiter sumiennie i terminowo wywiązała się z obowiązków. Jej działania charakteryzowały się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do każdego z powierzonych zadań. Nasza współpraca przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy firmę Re-Cruiter jakko specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.”

Władysław Galach

Galmar

“W dotychczasowym okresie współpracy spółka dała się poznać jako firma, która w profesjonalny sposób realizuje obowiązki wynikające z zawartej umowy. Na tej podstawie rekomendujemy Re-Cruiter jako sprawdzonego i kompetentnego partnera w zakresie świadczonych usług.”

Tomasz Sokołowski

Prezes Zarządu Perino Sp. z o.o.

“Po rozpoczęciu współpracy z firmą Re-Cruiter zdecydowanie potwierdzamy fachowość personelu, indywidualne podejście do zakresu obowiązków, dobrą komunikację. Praca jest wykonywana solidnie i zgodnie z umową. Przebieg współpracy z firmą Re-Cruiter w pełni nas satysfakcjonuje, firma jest godna polecenia.”

Sławomir Świderski

indywidualny przedsiębiorca

“Firma świadczy usługi sprzątające na naszą rzecz w siedzibie naszej firmy. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniły nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z poziomu świadczonych usług oraz pełnego dopasowania się firmy do naszych potrzeb.”

Anna Gąsiorowska

Leniwa Gospodyni Sp. j.

Masz pytania? Napisz nam!

kontakty

Nasz adres

Bracka 3 lok 1A
00-501 Warszawa

Email

biuro@re-cruiter.eu

Zadzwoń do nas

722 788 888