Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/recruiter/re-cruiter.eu-ai4k/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1321

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/klient.dhosting.pl/recruiter/re-cruiter.eu-ai4k/public_html/wp-content/plugins/booked/booked.php on line 372
Чи варто шукати роботу в агентстві з працевлаштування? – Re-Cruiter | Agencja Pracy

Чи варто шукати роботу в агентстві з працевлаштування?

Ще кілька років тому, безробітні могли знайти роботу лише на дошках оголошення в бюро зайнятості або займатись пошуками самостійно.

В наш час ситуація зовсім інакша, оскільки на ринку активно функціонують агентства з працевлаштування. Їх діяльність спрямована як на допомогу безробітним, так і на пошук кваліфікованих працівників для роботодавців.

Звернутись до агентства з працевлаштування є дуже хорошим рішенням, оскільки їх послугами користується все більша кількість осіб. Тому над таким рішенням повинен задуматися кожен, хто зацікавлений в пошуці роботи.

Професійна та безплатна допомога

Особи, які шукають роботу, повинні звернутись в агентство з працевлаштування, оскільки там можна розраховувати на професійну та безкоштовну допомогу. Безробітні також можуть використовувати ресурси агентства, щоб ретельно підготуватись до зустрічі з роботодавцем.

Порадами агентства можуть скористатись як безробітні, які є в пошуках роботи, так і особи, які хочуть виїхати на роботу за кордон.

База даних оголошень

Компанії високо цінують співпрацю з агентствами з працевлаштування, оскільки їм не потрібно самостійно займатись вербуванням працівників. Це значною мірою дозволяє роботодавцю зекономити час на тривалий процес рекрутації. Агентства співпрацюють з багатьма компаніями, в яких на практиці щодня з’являються нові та чисельні пропозиції роботи.

Великі бази даних з оголошеннями є однією з найсильніших сторін агентства з працевлаштування. Різноманітність пропозицій дозволяють обрати ідеального кандидата на посаду. Потрібно також зазначити, що більшість агентств не спеціалізується в одній галузі, але зосереджені на співпраці з компаніями, що працюють в різних сферах. Це дозволяє допомагати безробітним.

Типи агентств з працевлаштування

На ринку існує багато агентств, тому варто знати чим вони займаються, щоб з’ясувати з ким потрібно працювати, в залежності від потреб.

Агентство з працевлаштування — займається вербуванням працівників в компанії, що розташовані в нашій країні або за кордоном.

Хедхантінгове агентство — займається пошуком кваліфікованих працівників, фахівців у своїй галузі, на добре оплачувані посади.

Консалтингове агентство — не допомагає в пошуках роботи, але вказує на можливості професійного розвитку.

Агентство тимчасової зайнятості — пропонує робітникам тимчасову роботу.

Як з’ясувати, чи є агентство з працевлаштування надійним?

Співпраця з агентством з працевлаштування видається хорошим рішенням для особи, яка шукає роботу — незалежного від того, в Польщі чи за кордоном. Однак пам’ятайте, що його варто ретельно перевірити на чесність. Як це можна зробити?

Перш за все, потрібно перевірити чи є воно в реєстрі агентств працевлаштування (KRAZ). Якщо виявиться, що агентства немає в списку, потрібно відкинути ідею використання його послуг.

Варто прочитати усі відгуки про агентство. Звичайно, вони можуть бути неправдивими, але завдяки їм можна зробити певні висновки.

Також слід звернути увагу на те, як побудоване оголошення з пропозицією роботи.